1000 čertů v Solné komoře, návštěva Hallstattu a St. Wolfgangu
Zažijte atmosfétu adventu v Solné komoře a strašidelný čertovský běh!
Navštívíte nádherná městečka v Solné komoře, místní adventní trhy a shlédnete běh čertů v Bad Goisernu – krampuslauf – což je jeden z největších čertovských rejů v Rakousku!
Zvolený termín:07.12.2019
Cena:1199 Kč
Typ:Poznávací, Zábava a relax, Adventní
Země:Rakousko
Délka:1 den
Doprava:autobusem
Strava:vlastní

Popis


Odjezd z ČR okolo 6.00 hodiny ranní, prohlídka měst St. Wolfgang, Hallstatt s průvodcem. Večer přejezd do Bad Goisernu na čertovský rej. Odjezd do ČR okolo 21.00 hodin, předpokládaný příjezd do Prahy okolo druhé hodiny ranní.

V poledních hodinách příjezd do Hallstattu. Prohlídka Hallstattu, jehož domy jsou postaveny na úzkém pruhu země podél pobřeží Hallstattského jezera – uvidíte domy na kůlech, které jsou zapuštěné do dna jezera, vodopád v centru městečka. Osobní volno. Návštěva adventního trhu.

V odpoledních hodinách odjezd do solnohradského městečka St. Wolfgang. V čase adventním, městečko získá neopakovatelnou vánoční atmosféru a na hladinu jezera Wolfgangsee vypluje obří lucerna. Projdete se městem, podíváte se do kostela s pozdně gotickým oltářem z dílny Michaela Pachera. Osobní volno. Návštěva adventního trhu.

Běh čertů v Bad Goisern – krampuslauf – je jeden z největších čertovských rejů v Rakousku. Uvidíte více než 1000 Mikulášů, andělů, čarodějnic a čertů oblečených do kůží, na hlavách mají masky s hrozivými výrazy, v rukou drží vidle, obrovské kravské zvonce, řezězy. Dvě hodiny trvá nepřetržitě fantastická podívaná na pekelné družiny a vozy. Příjezd na krampuslauf po 18.00 hodině, odjezd do ČR po 21.00 hodině.

Ve všech městech bude možnost v rámci osobního volna navštívít místní adventní trhy. Města jsou malé, velikost adventních trhů tomu odpovídá.


Cena zahrnuje: přepravu komfortním autobusem vybaveným WC a klimatizaci, služby průvodce
Cena nezahrnuje: cestovní pojištění
Upozornění. Vzhledem k tomu, že se výlet pořádá v zimních měsících, vyhrazuje si CA změnu programu. Hlavním bodem programu je rej čertů. Tzn., pokud by počasí nepřálo, vynechá se z programu prohlídka města a časově se výlet přizpůsobí tak, aby autobus přijel včas na krampuslauf.

Rej čertů v Bad GoisernuRej čertů v Bad GoisernuRej čertů v Bad GoisernuRej čertů v Bad GoisernuRej čertů v Bad Goisernu
Kouzelný Hallstatt v ziměKouzelný Hallstatt v ziměKatolický kostel v HallstattuBetlém v HallstattuVánoční trhy v Hallstattu
St.Wolfgang St.Wolfgang - vánoční trhySt. Wolfgang - interiér kostelaSt. Wolfgang - vánoční trhySt. Wolfgang - vánoční trhySlužby a kalkulace ceny

Název služby Cena Počet
Cena na osobu - odjezd z Prahy 1199,00 Kč
Cena za osobu - odjezd z Benešova 1199,00 Kč
Cena za osobu - odjezd z Tábora 1199,00 Kč
Cena na osobu - odjezd z Českých Budějovic 1199,00 Kč
Cestovní pojištění do 69 let 50,00 Kč
Cestovní pojištění 70 let a více 90,00 Kč

Celková cena zájezdu:

0 KčObjednávka

Vyplňte, prosíme, všechny povinné kolonky označené hvězdičkou *. Děkujeme!

Cestující

Oslovení* Jméno* Příjmení* Datum narození* Občanství*Kontaktní informace

Jméno*: Příjmení*:
Ulice*: Telefon*:
Město*: Email*:
PSČ*:
Poznámka:

Zakoupeno přes voucher číslo:


Termín:
Cena celkem:
Souhlasím s všeobecnými podmínkami a seznámím s nimi všechny učastníky cesty.

© Cesty Evropou, Všechna práva vyhrazena