Největší výstava orchidejí v Rakousku a návštěva Vídně
Navštívíte největší výstavu orchidejí v Rakousku, kde si můžete koupit různé odrůdy těchto květin. Odpoledne si prohlédnete Vídeň a odpočinete si v některé z místních kaváren.
Navštívíte mezinárodní výstavu orchidejí, kde budete moci obdivovat orchideje z celého světa. Prohlédnete si Vídeň s průvodcem a odpoledne strávíte ve Vídni.
Zvolený termín:22.02.2020
Cena:699 Kč 499 Kč - sleva 29%
Typ:Poznávací, Zahrady a květiny
Země:Rakousko
Délka:1 den
Doprava:autobusem
Strava:vlastní

Popis


Odjezd z Brna od Janáčkova divadla v 8.00 hodin. Navštívíte mezinárodní výstavu orchidejí ve Vídni. Odpoledne následuje prohlídka historického centra Vídně s průvodcem, osobní volno. Odjezd z Vídně v 18.00 hodin.

Mezinárodní výstava orchidej

Navštivíte mezinárodní výstavu orchidejí ve Vídni, kde budete moci obdivovat orchideje z celého světa. Potěší Vás množství barev a vůní těchto atraktivních květů. Budete si zde moci koupit různé odrůdy orchidejí, které v běžných květinářstvích neseženete.

Město Vídeň

Odpoledne následuje prohlídka města s průvodcem: nová radnice, kterou postavil F. von Schmidt, Herrengasse se šlechtickými paláci, také Hofburg a neopomenete ani uchvacující dóm sv. Štěpána. Osobní volno.

Vídeň je hlavní město a zároveň nejmenší spolková země Rakouska. Leží na Dunaji a je největším a také nejvýznamnějším kulturním, politickým a hospodářským centrem země. V současnosti má asi 1,6 miliónu obyvatel. V minulosti se zde usadilo mnoho spoluobčanů z Českých zemí. Vídeň je jedním ze světových velkoměst a sídel mezinárodních organizací (např. UNOOSA, OPEC, OBSE). Návštěvníkům se ve Vídni nabízí na odiv především historie a tradice, ale užijete si i multikulturnosti nebo extravagance. Ve Vídni se v harmonickém celku snoubí nejrůznější protiklady: středověký kostel sv. Ruprechta s gotickým Svatoštěpánským dómem, se styly pětisetletého císařského dvora, s vrcholně barokními zámky Belvederem a Schönbrunnem, se secesními paláci i kancelářskými baštami UNO-City. Pláže na Donauinselu se střídají s úrodnými vinicemi, skvostné kavárny a restaurace v centru města s tmavými ošuntělými putykami v okrajových čtvrtích. Vídeň se otevřela světu, ale dokázala si zachovat i svůj starý šarm dávných staletí a lesk slavných dějin. Zůstaly fiakry na hradním nádvoří i přeslazené dorty v kavárnách.


Cena zahrnuje: přepravu autobusem, služby průvodce
Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, vstupné na výstavu
Vstupné na výstavu: 5 €

Vídeň - výstava orchidejíVídeň - výstava orchidejíVídeň - výstava orchidejíVídeň - výstava orchidejíVídeň - výstava orchidejí
Vídeň - výstava orchidejíVídeň - StephansdomVídeň - RadhausVídeň - HofburgVídeň - Burgtheater


Služby a kalkulace ceny

Název služby Cena Počet
Cena za osobu - odjezd z Brna 499,00 Kč
Cena za osobu - odjezd z Mikulova 499,00 Kč
Cestovní pojištění - osoba do 69 let 50,00 Kč
Cestovní pojištění - osoba 70 let a více 90,00 Kč

Celková cena zájezdu:

0 KčObjednávka

Vyplňte, prosíme, všechny povinné kolonky označené hvězdičkou *. Děkujeme!

Cestující

Oslovení* Jméno* Příjmení* Datum narození* Občanství*Kontaktní informace

Jméno*: Příjmení*:
Ulice*: Telefon*:
Město*: Email*:
PSČ*:
Poznámka:

Zakoupeno přes voucher číslo:


Termín:
Cena celkem:
Souhlasím s všeobecnými podmínkami a seznámím s nimi všechny učastníky cesty.

© Cesty Evropou, Všechna práva vyhrazena