Vánoční trhy ve Vídni a nákupy v Primarku
Vydejte se do předvánoční Vídně a poznejte jedinečnou adventní atmosféru, která zde každoročně panuje!
Statisíce módních kousků za levné ceny potěší každého a nakoupíte je v Primarku nedaleko Vídně. Na náměstí před radnicí ucítíte vůni pečených kaštanů, horkého punče, svařeného vína, kandovaného ovoce. V dřevěných stáncích můžete nakoupit spoustu nádherných dárků pro blízké.
Cena: od 649,00 Kč
Termíny: 27.11.2021, 04.12.2021, 11.12.2021, 18.12.2021
Nástupní místa: Brno, Mikulov
Typ: Adventní, Poznávací
Země: Rakousko

Popis


Odjezd z Prahy v 7.00 hodin, odjezd z Brna od Janáčkova divadla v 8.30 hodin ráno. V dopoledních hodinách příjezd do nákupního centra Primark nedaleko Vídně. Na nakupování máte vyhrazeny 4 hodiny. Přejezd do Vídně. Individuální volno k návštěvě vánočních trhů, odjezd z Vídně v 19.00 hodin.

Primark

V Primarku má své hojné zastoupení nejen dámská, ale i dětská a pánská móda, takže nákupy pro celou rodinu za příjemné ceny v příjemném moderním prostředí. V nákupním resortu najdete obchody Vámi jistě známých značek - Deichman, C&A, HM, Esprit, Desigual, Mango, Orsay, s.Oliver, Veromoda, Tom Tailor, Massi Milano, Beneton, obchod s potravinami Hofer a Merkur a další. Odpočinout si můžete kavárnách nacházejících se v nákupním centru, občerstvit se v restauraci či v rychlém občerstvení.

Před samotnou návštěvou nákupního resortu si můžete již začít vybírat přímo na stránkách Primarku.

Vídeňský vánoční trh

Ve Vídni najdete největší, nejznámější a taky nejnavštěvovanější vánoční trhy. Každoročně čítají na 140 stánků prodávajících tradiční sortiment typu vánočních ozdob, oblečení, suvenýrů a hlavně rozličných laskomin včetně neodmyslitelného punče. Hodně pozornosti je věnováno i dětem, pro které je tu postavena oblíbená atrakce - Ježíškova dílna.

Trhy u radnice

Největší trh ve Vídni je na náměstí Rathausplatz, přímo před místní novogotickou radnicí, jejíž okna se každoročně proměňují v adventní kalendář. Mezi stánky najdete adventní věnec obřích rozměrů i srdíčkový strom, který se stal symbolem vídeňských vánočních svátků hlavně pro zamilované páry.

Trhy na náměstí Marie Terezie

Vydáte-li se od radnice směrem k Vídeňskému parlamentu, po pár minutách se ocitnete na dalším trhu. Socha císařovny Marie Terezie na stejnojmenném náměstí je obklopena dřevěnými stánky, ve kterých si můžete koupit dekorační předměty s vánoční tématikou, tradiční řemeslné výrobky i občerstvení.


Cena zahrnuje: přepravu autobusem, služby technického průvodce 
Cena nezahrnuje: cestovní pojištění.